I want to be much better in Photoshop

1. září 2010 v 10:27 | Hollin |  Photoshop
Ahojky,

Gothic girl - před úpravou

včera jsem šla spát až někdy kolem jedný, nemohla jsem si pomoct, Photoshop mě naprosto uchvátil :-) Snaha vytvořit něco lepšího, snaha být lepší - to u mě funguje jako takový hnací motor. Dám vám sem svá dílka, co jsem stvořila ještě během včerejška, ptž dneska už asi nebudu mít na Photoshop moc času.

Začínám se chystat na dovolenou! Cestovní horečka už mě popadla, nemám sbaleno ani dostatečně uklizeno ( :-) ), ale do pátku času dost! :-) 
Gothic girl - po úpravě


Tak tady u té "gothic girl" jsem moc úprav nedělala. Ta fotka jako taková se mi moc líbila sama o sobě, proto jsem jí pouze vybarvila rty a tu květinu - ostatně to každý vidí na první pohled :-) Já vím, není to nic moc úprava - nic světobornýho, ale pro mě je to obrovský krok kupředu, ptž donedávna jsem ani netušila, jak se do Photoshopu vkládá obrázek...a najednou umim tohle! Učím se sama, Photoshop mám pouze v angličtině a nikdy jsem nic podobného nedělala, proto z toho mám osobně takovou radost :-)

Tlustá žena - před úpravou

Tohle je další z mých pokusů :-D S tím jsem si hodně HODNĚ vyhrála :-) Tady snad nemá cenu psát, co všechno bylo na téhle fotografii změněno, ptž jde jenom o ztenčování a virtuální dietu. Chtěla jsem jí udělat nějaký "stíny" pod prsa, ale nepřišla jsem na to, jak se to dělá a taky už bylo dost pozdě.
No, doufám, že se vám moje úpravy líbí, slibuju, že se časem zlepším! :-) Mějte se krásně a užívejte prvního dne ve škole! :-) pp
-Hollin

Tlustá žena - po úpravě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama