Rob a Kristen: Zůstaneme navždy spolu!

14. září 2010 v 23:55 | Hollin |  Hollin - my world
Ahojky,

přináším vám překlad článku z německého Brava! Enjoy! :-)

Bravo - titulka
"Zůstaneme navždy spolu!"

Jízlivé lži, fámy, závistivci! Přesto je láska Roba a Kristen silnější!

Text: Yvonne Huckenholz, Bravo č. 31, 28.července 2010
Překlad: Hollin

Bravo
Ona ho podvádí! Je pro ni příliš dětinský! Tak jako tak se k sobě nehodí... Všichni se dívají, šuškají si, pomlouvají. Každý se do toho chce plést. Vědí, co se děje a komentují to.
Jak příšerné! Mít normální vztah za takových podmínek? Nemožné, že? Ne pro Roberta Pattinsona a Kristen Stewart. Dokazují stále znovu: Nás nic nerozdělí! Pár snů z aktuálního trháku "Zatmění" chrání svoji lásku jako cenný poklad. Už jeden rok spolu dvaceti čtyřletý Brit a o čtyři roky mladší Kristen chodí také v zákulisí. Jsou hollywoodskou senzací - proto se nové fámy a lži denně starají o zmatky. Nejnovější příklad: Kristen je přičítána aféra s Robovým nejlepším přítelem Tomem Sturridgem (24).
Bravo II
Minulý týden byla viděna s britským hercem na jednom koncertě v Los Angeles. Bez Roba! Skandál byl okamžitě perfektní: "Objímala Toma," objevilo se v bulváru. "Podvádí Roberta!"
To, že Tom ve skutečnosti chránil drobnou Kristen před třiceti paparazzi, zmíněno nebylo. Také to, že Rob ten večer musel pracovat. Nebo že tři dny před tím byl s Kristen (a s Tomem!) na jiném koncertě. Svědkové o onom večeru říkají: "Rob Kristen celou dobu objímal. Měl láskyplně položenou bradu na její hlavě."
Je jedno, kde nebo s kým se pár snů objeví, jestli společně nebo odděleně - VŽDYCKY se bude šuškat. "Musím se opravdu smát tomu, jaké absurdní fámy o nás kolují," přiznává Rob. Dokonce v jejich vlastních řadách se objevují silné pochybnosti o štěstí těch dvou: "Mohu pouze doufat, že jejich vztah vydrží," říká producent Wyck Godfrey v jednom interview - s ohledem na části 1 a 2 "Rozbřesku", které se budou točit od září. Obává se: "Když se Rob s Kristen rozejdou, přinese to stres také na natáčení. To mi dělá starosti." Největší strach: Jak by měli oba hrát pár snů, když by se nenáviděli po rozchodu? Jejich lásku zničí "Twilight", tak se domnívá většina Hollywoodu. Pravda je: Upírská sága je největší Kino-dobrodružství posledního roku - a vzhledem k tomu také učiněný stroj na peníze pro producenty. Tam nezbývá žádné místo pro skutečné pocity. Ale Rob a Kristen si nenechají nikým nic nařizovat a ani se nikým ovlivňovat. Pár
Bravo III
se zahaluje do mlčení. "Nemluvím o tom, protože nechci zničit svoji lásku," říká Kristen vdorovitě. "Proč bych měla chtít, aby se můj soukromý život proměnil v zábavnou show?"
Dvacetiletá dívka se nechce pouštět do diskuzí o svých pocitech. Ví co - a především KOHO - chce. Právě tahle přímá povaha dělá z Kristen v očích hollywoodských zlých jazyků "blázna, co chce mít všechno pod kontrolou" a "žárlivou a náladovou krávu". Chyba lávky! Neboť Kristen je ve skutečnosti jen jedno: laskavá! Pro svého Roba dělá všechno a žádná cesta pro ni není příliš dlouhá. Tak nechala svou rodinu přes Vánoce a Silvestra v Los Angeles, aby navštívila Roba v jeho 8 600 km vzdálené londýnské vlasti. Tady poznala jeho rodinu. Také na její 20.narozeniny (9.dubna) letěla Kristen za svým nejdražším. Tentokrát na natáčení jeho filmu "Bel Ami" do Budapešti/Maďarsko. Jen proto, aby s ním mohla slavit. Pár si udržuje vztah i přes všechny vzdálenosti a natáčecí termíny. Vídají se tak často, jak mohou! V USA se oba ukrývají většinou na pozemcích Kristeniných rodičů ve Woodland Hills, 45 minut autem od Los Angeles. Teprve před dvěma měsíci si zde Kristen koupila také svůj vlastní malý domek u jezera. Právě dost velký pro sebe a Roba. Také když nechce říct ani slovo, její činy mluví za ni: Miluje ho! A Robert? Je tím nejvíc cool a sexy mužem široko daleko.
1,85 metru vysoký a tak chytrý. Ten by mohl mít každou megakrásku. Všechny dívky mu padají k nohám. Tento typ se rozhodl pro 1,68 metru malé, bledé děvče se zelenýma očima a stále neučesanými vlasy. Žádná jiná, než Kristen, pro něj neexistuje. Nikdy se tím netajil: "Od prvního okamžiku mi přišla skvělá." Tohle první setkání už proběhlo před třemi lety.
Tehdy chodila ještě Kristen
se svým hereckým kolegou Michaelem Angarano (22). Ale Rob se nevzdal a dobyl srdce své vysněné dívky. Také se jeho nadšení pro Kristen dodnes nezměnilo. "Jsem staromódní muž," připouští Londýňan. "Věřím na velkou lásku. Mým vzorem jsou moji vlastní rodiče. Poznali se, když mé mámě bylo 17 a mému tátovi 26 - a jsou také dnes stále spolu. A zamilovaní. Vyrostl jsem v době, ve které se rodiče téměř všech mých přátel rozešli. Jen ti mí ne. To také chci. Dokonce se mi líbí myšlenka, že se jednou ožením." Otázku "Za koho?" následuje jen zasněný úsměv. Existují chvíle jako tahle - úplně beze slov ukazuje spojení mezi ním a Kristen. Okamžiky, které dokazují, že je to pravá láska. Přesně jako v kině! Koho ještě zajímá, co si myslí jiní? Neboť jedna věc je Robovi a Kristen totálně jasná: Zůstaneme navždy spolu! 
Bravo IV
-Hollin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L.Dessigns L.Dessigns | Web | 15. září 2010 v 0:04 | Reagovat

Krásnej blog! Jde vidět, že na ně něm opravdu pracuješ!

2 hollin hollin | Web | 15. září 2010 v 0:08 | Reagovat

Děkuju :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama