Jen letní láska....Nebo něco víc?

30. ledna 2011 v 18:23 | Hollin |  Hollin - my world
Ahojky,

právě mi zcela nečekaně napsal jeden kluk, se kterým jsem se seznámila před pěti lety na dovolené. Je ze Slovenska, ale díky němu byla moje dovolená vážně skvělá. A při čtení jeho krátkého pokusu o znovunavázání kontaktu mě tak napadlo téma Letní láska. Koneckonců jsme v půlce zimy a zajímalo by mě, jestli jste někdy prožili letní románek a jak dopadl? Vydrželo vám to až do zimy nebo to skončilo hned po dovolené? Já myslím, že léto a dovolená je taková magická kombinace, při které se lásce vážně daří. Problémem zůstává, zda zamilovanost přežije i prach běžného rutinního života. 
  
Než jsem se seznámila se svým nynějším přítelem (což bylo v srpnu - na dovolené), chodila jsem s jedním klukem. Jmenoval se Martin. Seznámili jsme se přes mého spolužáka, který mu na mě dal číslo.
  
Martin mi napsal SMS a já ze zvědavosti odepsala. Psal mi moc krásně, skládal mi samé komplimenty a brzy nastala doba, kdy jsem posedávala u telefonu a srdce mi bláznivě poskočilo pokaždé, když mi pípla zpráva. Po nějaké době jsme se poprvé sešli a já zjistila, že je i docela pěknej. Měl motorku a bylo léto - co víc si přát? Jezdili jsme spolu na romantické výlety, chodili na procházky... Považovala jsem to za velkou lásku. Jenže pak přišel srpen a dovolená. Byl to tábor, na který jsem jela s babičkou a s bráchou. No a tam jsem zjistila, jak taková skutečná láska a zamilovanost vypadají. Do té doby jsem měla nasazené růžové brýle, přes které jsem neviděla spoustu věcí - mezi nimi například to, že Martin byl takové "ucho". Na dovolené jsem poznala prince, který si okamžitě získal moji pozornost a posléze i srdce. 

Letní láska
  
Petr sice nebyl o moc starší než já, uměl ale báječně líbat, točil s fagulí (to je taková ta tyč, která se zapálí na obou koncích a Péťa patřil mezi ty borce, kteří s ní uměli točit), což mě ještě během dovolené také nějakým způsobem naučil a také skvěle tancoval (nejlépe ploužáky se mnou v náručí!). Já měla ale problém. Měla jsem tou dobou Martina.... Co teď? No, řekli jsme si, že od sebe bydlíme příliš daleko, také že jsem zadaná... Tak jsme si na sebe sice dali telefonní čísla, ale domluvili jsme se, že zůstaneme po dovolené kamarádi, protože láska na dálku nemá smysl. Po skončení té báječné dovolené jsme se se slzami v očích rozloučili a nasedli do aut - každý ke svým prarodičům. 

 Když jsme dorazili domů, jen jsem si lehla na gauč a brečela jsem. Nechtěla jsem, aby to takhle skončilo. V tom mi přišla zpráva od Petra, ve které stálo: Miluju tě!

 Co vám budu povídat, dnes spolu bydlíme a přestože nad námi občas proletí mráčky drobných neshod a nedorozumění, jsme spolu strašně šťastní a jeden bez druhého již nemůžeme být. Z původního "letního flirtu", nebo "letní lásky" se vyklubala láska životní. Do budoucnosti nevidím, nevím, jestli spolu zestárneme, ale rozhodně nebudu nikdy litovat toho, že jsem Péťovi tenkrát na to Miluju tě odepsala také kladně. 
  
Z mé letní lásky se vyklubala láska životní. A jak je to s tou vaší? 
pp
Hollin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 meo-w meo-w | Web | 2. února 2011 v 19:40 | Reagovat

no jo můj románek nedopadl šťastně :-?  co nadělám že??

2 kelly family kelly family | 4. února 2011 v 19:11 | Reagovat

moc pěkný blog !!! a taky moc pěkně napsáno !!! jen tak dál jestli chceš lookni se i na muj blog :D pro jistotu pisnu kdyby něco nefungovalo !!! :DDD
www.bibisecq.blog.cz rada uvidim tvuj koment :DD a taky spoooustu dalsich !!!

3 Rafa Rafa | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 7:48 | Reagovat

Info jsem vstřebal - Třídní původ? Moji předkové byli neandrtálci:-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama