Srpen 2011

Alone

24. srpna 2011 v 10:41 | Hollin |  Hollin - my world


Jsem osamělá loď zmítaná větrem. Pluju si pustinou a houpám se na vlnách nahoru a dolů. Každou chvíli se můžu převrhnout a pak už se nikdy sama nezvládnu dostat nad hladinu. Mám v boku díru a pomalu se potápím.... Najde se někdo, kdo mi pomůže? Těžko. Jsem v tom sama. Zvedá se vítr a já se začínám bát budoucnosti. Co když tu bouři nezvládnu? Co bude pak? Pluju po moři a nebe se na mě mračí. Pluju přímo do pasti. Za pár hodin bude po všem. Ale vyjdu z toho jako vítěz nebo klesnu ke dnu?

- Hollin

MFM

19. srpna 2011 v 17:52 | Hollin |  MFM


Let's get it started!

Všechna videa v této rubrice odkazují na mou oblíbenou webovku YouTube.

Nová rubrika - MFM

19. srpna 2011 v 17:46 | Hollin |  MFM

Ahojky,

tímto zakládám novou rubriku: MY FAVOURITE MUSIC... Sem budu postupně ukládat svou oblíbenou muziku, takže se máte na co těšit!
(pozn.: nikdo vás nenutí pouštět si to, proto pokud se vám tahle hudba zrovna nelíbí, tak mě to vůbec nezajímá ;-))

Další semestr na dohled!

19. srpna 2011 v 12:08 | Hollin |  Hollin - my world
Ahojky,

tak máme prázdniny skoro na konci a počasí se nám tenhle rok příliš nevydařilo, přestože jsme tady pár slunných dní zažili. Z toho věčně zamračenýho pohledu z okna už mám depku! Můžu vám říct, že už se docela těším do školy. Přeci jenom bývá prostě v Plzničce většinou teplejší počasí, navíc tam mám kamarády. Těším se na ta naše kafíčka v kavárně, na diskotéky, pařby na koleji, na spolubydlení s přítelem, na posilku, procházky po parku, nájezdy na DMko... A hlavně už mi fakt chybí to slunce. Asi mám v krvi závažnej nedostatek vitaminu D :-/

Blbý, že začínáme až za měsíc (19.9.)... I když si do tý doby samozřejmě nějakou činnost najdu :) Přes semestr přeci jenom nebude tolik času třeba na čtení knih, hraní PC her, Photoshop, GIMP, kolo... Taky mám ještě o prázdninách v plánu navštívit svoje kámoše z gymplu a něco s nimi podniknout, pak bych chtěla ještě pořádnou grilovačku se sousedy.... Nudit se nebudu, pokazit mi to může asi jen počasí nebo nedostatek času ze strany ostatních.

Zajímalo by mě, jak strávili léto ostatní, kteří byli nuceni být celou dobu tady v Čechách? Já byla například za celé léto jen jednou u vody a to bylo jen tak navečer na chvíli. Úžasný, že jsme celý roky jezdili na drahé dovolené k moři a při tom jsme měli tady v Čechách třicítky a když jeden rok nikam nejedu, tak je takhle. Fakt, sice je fajn, že si můžu vyspávat do poledne a být vzhůru do kolika chci, ale už aby byl školní rok! :) Vím, že se pořád otáčím k tomu počasí. Možná byste namítli, že o počasí to přece neni, že záleží na člověku, jak moc si nechá zkazit náladu. Ale když musíte kvůli počasí zrušit jedinou "dovolenou", kterou jste plánovali a na kterou jste se těšili celé léto (však za deště se nevyplatí sjíždět řeku - o tom bych mohla vyprávět), pak z toho až onemocníte, abyste mohli vzácné dny, kdy svítí slunce, strávit v posteli, taky byste byli naštvaní.

No nic, přestanu si stěžovat a jdu dělat něco užitečnýho - třeba morfosyntax, ze kterého za týden skládám zkoušku... Na to se vážně netěším, ale bude líp hned, jak to budu mít konečně z krku! :)

Lidičkové, taky se těšíte do školy nebo prožíváte skvělý a nezapomenutelný léto, který se vám nechce vůbec ukončovat? Pište! Budu ráda za jakýkoli názor! :)

pp Hollin

Nový dess :)

18. srpna 2011 v 1:55 | Hollin |  Hollin - my world
Ahojky,

tak jsem si konečně splnila jedno ze svých předsevzetí, totiž že v létě udělám nový design do blogísku :) Změna trvala tak dlouho, ptž jsem bohužel musela čekat na funkční verzi Photoshopu. Nevím, jak je to možné, ale v mém Photoshopu CS3 přestaly fungovat některé poměrně důležité funkce a i po usilovném pátrání v programu i různě na netu se mi nepodařilo zjistit, jak je znovu zprovoznit. No, všechno zlé je pro něco dobré a já mám díky tomu (a díky mému šikovnému příteli) novější verzi - Photoshop CS5. A ke všemu ho nyní mám v češtině! Je to trochu nezvyk, musím teď všechno hledat, jak jsem byla zvyklá na angličtinu :)

Abych si nový program vyzkoušela, hned jsem udělala i dobrý skutek. Známý mě poprosil o ztvárnění etikety na med, tak jsem mu jednu vyrobila :)
No a k mému novému designu: Předtím jsem měla černé hvězdnaté pozadí, černé pozadí za textem, bílou barvu textu, fialový rámeček kolem stránky a toto záhlaví:
Bylo to docela hezký, ale už mě to omrzelo :)
Mějte se moc krásně a užijte si léto na plný pecky!
pp Hollin