Další semestr na dohled!

19. srpna 2011 v 12:08 | Hollin |  Hollin - my world
Ahojky,

tak máme prázdniny skoro na konci a počasí se nám tenhle rok příliš nevydařilo, přestože jsme tady pár slunných dní zažili. Z toho věčně zamračenýho pohledu z okna už mám depku! Můžu vám říct, že už se docela těším do školy. Přeci jenom bývá prostě v Plzničce většinou teplejší počasí, navíc tam mám kamarády. Těším se na ta naše kafíčka v kavárně, na diskotéky, pařby na koleji, na spolubydlení s přítelem, na posilku, procházky po parku, nájezdy na DMko... A hlavně už mi fakt chybí to slunce. Asi mám v krvi závažnej nedostatek vitaminu D :-/

Blbý, že začínáme až za měsíc (19.9.)... I když si do tý doby samozřejmě nějakou činnost najdu :) Přes semestr přeci jenom nebude tolik času třeba na čtení knih, hraní PC her, Photoshop, GIMP, kolo... Taky mám ještě o prázdninách v plánu navštívit svoje kámoše z gymplu a něco s nimi podniknout, pak bych chtěla ještě pořádnou grilovačku se sousedy.... Nudit se nebudu, pokazit mi to může asi jen počasí nebo nedostatek času ze strany ostatních.

Zajímalo by mě, jak strávili léto ostatní, kteří byli nuceni být celou dobu tady v Čechách? Já byla například za celé léto jen jednou u vody a to bylo jen tak navečer na chvíli. Úžasný, že jsme celý roky jezdili na drahé dovolené k moři a při tom jsme měli tady v Čechách třicítky a když jeden rok nikam nejedu, tak je takhle. Fakt, sice je fajn, že si můžu vyspávat do poledne a být vzhůru do kolika chci, ale už aby byl školní rok! :) Vím, že se pořád otáčím k tomu počasí. Možná byste namítli, že o počasí to přece neni, že záleží na člověku, jak moc si nechá zkazit náladu. Ale když musíte kvůli počasí zrušit jedinou "dovolenou", kterou jste plánovali a na kterou jste se těšili celé léto (však za deště se nevyplatí sjíždět řeku - o tom bych mohla vyprávět), pak z toho až onemocníte, abyste mohli vzácné dny, kdy svítí slunce, strávit v posteli, taky byste byli naštvaní.

No nic, přestanu si stěžovat a jdu dělat něco užitečnýho - třeba morfosyntax, ze kterého za týden skládám zkoušku... Na to se vážně netěším, ale bude líp hned, jak to budu mít konečně z krku! :)

Lidičkové, taky se těšíte do školy nebo prožíváte skvělý a nezapomenutelný léto, který se vám nechce vůbec ukončovat? Pište! Budu ráda za jakýkoli názor! :)

pp Hollin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama