Srpen 2012

MFM II

2. srpna 2012 v 22:26 | Hollin |  MFM


Přeji příjemný poslech :)

Všechna videa v této rubrice odkazují na mou oblíbenou webovku YouTube.Kristen Stewart a její aféry

2. srpna 2012 v 22:06 | Hollin |  Movies, Music & Books
Ahojky,

přináším vám další překlad článku o veleúspěšné herečce Kristen Stewart. Článek pochází z německého časopisu OK! (www.ok-magazin.de), č. 32, vyd. 2. 8. 2012. Autorka článku: Edith Löhle.

Kristen Stewart - Ještě další aféry...

HEREČKA PODVÁDĚLA. A NEBYLO TO POPRVÉ, JAK NYNÍ VYCHÁZÍ NAJEVO. BUDE JÍ ROBERT PATTINSON SCHOPEN JEDNOU ODPUSTIT?Kolík přímo do srdce! Filmový upír Robert Pattinson, 26, je úplně na dně poté, co vyplula na povrch aféra jeho přítelkyně Kristen Stewart, 22. Po více než tříletém vztahu a krátce před plánovanou nabídkou k sňatku! Fotografie s režisérem filmu "Sněhurka a lovec" Rupertem Sandersem, 41, a Kristenina otevřená omluva na amerických webových stránkách people.com jednoznačně potvrzují Robertův věčný strach: Kristen ho podvádí - a ne poprvé.

Fámy o jejích aférách Robert nikdy nechtěl poslouchat, dokud minulý rok nedošlo k opravdové hádce. Kristen se totiž potajmu sešla s jeho nejlepším kamarádem Tomem Sturridgem, 26. Když se Rob tehdy dozvěděl, že se ti dva také sblížili, odcestoval, aby věc zpracoval a aby si udělal jasno v tom, zda vůbec ještě může zůstat po boku dívky, pro kterou ztratil srdce.

Po několika dnech jí odpustil. Rob si byl svými city znovu jistý: Bezpodmínečně si chtěl Kristen brzy vzít, společné stěhování do Los Feliz bylo jen prvním krokem pro jejich společnou budoucnost. A teď je znovu všechno pochybné - na tom nic nezmění ani její prohlášení: "Rob je člověk, kterého nade vše miluji a kterého si velice vážím, a úplně zbytečně jsem dala v sázku to, co je pro mě v životě nejdůležitější..."


SKANDÁL
Vrkající Kristen s režisérem Rupertem Sandersem objevil jeden
paparazzi. Její aféra s ženatým otcem od rodiny je pro Roberta ránou do obličeje.

HORKÉ FÁMY; RANDĚNÍ S DALŠÍ HVĚZDOU
Již od začátku Twilight-šílenství se mluvilo o Kristeniných pletkách s Taylorem Lautnerem, 20. Rob stále žárlil.

TAJNÉ SCHŮZKY
PODVOD S NEJLEPŠÍM KAMARÁDEM; PRVNÍ KRIZE
Když se Rob dozvěděl, že se Kristen líbala s jeho kamarádem Tomem Sturridgem, 26, nastala (krátká) pauza ve vztahu.

FLIRT S ASHTONEM; WOMANIZER
Žhavé chvilky proběhly i s hercem Ashtonem Kutcherem, 34, v zákulisí při předávání cen People´s Choice Awards 2011.
CELÝ ČLÁNEK


Lidé z celého světa nyní mladou herečku nemají příliš v lásce. A co vy? Je podle vás nevěra v pohodě, překousli byste ji? Nebo ji netolerujete? Co byste dělali na Robertovo místě? Pište!

pp, Hollin